روستای هاله سیاه ثلاث باباجانی اطلاعات گردشگری

آدرس روستا هاله سیاه کرمانشاه

آبادی هاله سیاه در شهرستان ثلاث باباجانی و بخش مرکزئ و دهستان دشت حر استان کرمانشاه واقع میباشد.

اطلاعات گردشگری جمعیتی و خدماتی روستا

وضع طبیعی روستای هاله سیاه دهستان دشت حر بصورت کوهستانی، دره‌ای یا تپه‌ای می‌باشد. و راه زمینی این روستا بصورت مالرو می‌باشد.

این روستا براساس سرشماری مرکز آمار ایران سال ۱۳۹۰ دارای جمعیت کل * و جمعیت مرد * و جمعیت زن * می‌باشد. تعداد خانوار این روستا * خانوار و دارای تعداد واحد مسکونی * می‌باشد.
جلوی هر یک موارد باید دارد یا ندارد باشد: این روستا زمین ورزشی ندارد، سالن ورزشی ندارد، مسجد ندارد، امام زاده ندارد، شبکه سراسری برق دارد، موتور برق دیزلی ندارد، انرژی نو (خورشیدی ، بادی و…) ندارد، گاز لوله کشی ندارد، آب لوله کشی ندارد.

این روستا حمام عمومی ندارد، دسترسی عمومی به اینترنت ندارد، دسترسی به وسیله نقلیه عمومی ندارد. و این روستا بقالی ندارد، نانوایی ندارد.

توجه: اطلاعات آبادی های ۳ خانوار و کمتر به منظور حفظ محرمانگی با علامت * مشخص شده است. آبادی های که با عبارت NULL  یا کد صفر ۰ مشخص شده ،فاقد اطلاعات جمعیتی  و خالی از سکنه است و فقط حاوی اطلاعات امکانات و تسهیلات میباشد.

اگر از این روستا عکس یا اطلاعات گردشگردی دارید در قسمت پایین همین پست ارسال کنید.

منبع:مرکز آمار

آدرس مناطق
6 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

طبیعت روستای هاله سیاه واقع در شهرستان ثلاث باباجانی

روستای هاله سیاه ثلاث باباجانی

روستای هاله سیاه ثلاث باباجانی

طبیعت روستای هاله سیاه شهرستان ثلاث باباجانی

روستای هاله سیاه ثلاث باباجانی

تصاویری از طبیعت روستای هاله سیاه

روستای هاله سیاه واقع در استان کرمانشاه ،شهرستان ثلاث باباجانی در حدود ۴۵کیلومتری مرکز شهرستان (تازه‌آباد)در منطقه ی خوش آب و هوا وصعب العبور دولی دره واقع شده است .طبیعت این روستا بی نظیر و منطقه دارای پوشش جنگلی انبوه می باشد که در فصل های بهار و پاییز چشم هر بیننده ی را به خود جلب می کند‌.گیاهان خوراکی در فصل بهار در این منطقه به وفور دیده می شود از جمله:ریواس،بره زا،خاز،قارچ و…و در فصل پاییز هم به دلیل داشتن درختان ون زیاد، پسته وحشی(قسقوان)،گویژ(زالزالک کوهی) یافت می شود. مردمان این منطقه مردمانی اصیل و مهمان نواز و مهربان هستند و سالها در این منطقه زندگی خود را به سر برده اند،اما در سالهای گذشته اکثر مردم منطقه به دلیل نبود امکانات ابتدایی ازجمله ،جاده مناسب ،برق،آب و نبود امکانات رفاهی و….به شهرهای تازه آباد و جوانرود مهاجرت کرده و تقریبا الان این روستا خالی از سکنه می باشد .اما طبیعت دلنشین این روستا باعث شده که مردمانش و حتی مردم شهرستان ثلاث دل از این روستا برندارند و در فصول مختلف به آنجا سفر کنند عده ی از اهالی این روستا نیز خانه های در این روستا بنا کرده اند که در فصل بهار به آنجا می آیند و اوقات خود را به سر می برند .دراین فصل روستا بسیار شلوغ شده وهر یک حدود یک ماهی در آنجا ساکن می شوند.

روستای هاله سیاه ثلاث باباجانی